2019 yılında kurulan Tatil Küpü Turizm Seyahat Acentesi olarak ;siz değerli müşterilerimizle uzun soluklu çalışmalar sağlayabilmek amacı ile yola koyulduk. Yılların getirmiş olduğu birikim ile kurduğumuz firmamızda dürüst ve şeffaf bir işleyiş, profesyonel yönetim kadrosu, işinin ehli operasyon kadrosu ve sektörün uzmanlarından aldığımız tecrübe ve destek ile sizlerle kusursuz işler çıkarmaya devam ediyoruz.

Sektörün en büyük problemi olan ‘Güven eksikliği’ ne son veren firmamız, tamamlamış olduğu tüm operasyonlarda %97 müşteri memnuniyeti ile bir rekora imzasını atmıştır. Tatilinizi satın aldıktan sonra sizinle iletişimini 7/24 sürdüren Kontrol ekibimiz ile gerek turunuz gerekse tatiliniz esnasında iletişiminiz hiç kopmayacak. www.tatilkupu.com üzerinden online destek hattı ve 7/24 hizmet veren 0850 840 11 55 numaralı çağrı merkezimizle turunuz veya tatiliniz sırasında doğabilecek her türlü eksiklikleri gideren Tatil Küpü Ekibi sizlere sadece keyfini süreceğiniz anlar bırakır.

2019 yılında kurulmuş bir firma olmasına rağmen Tatil Küpü tecrübeli personel kadrosu ile sektörün en hızlı büyüyenleri arasında olmaktan gurur duyar. Sizlere en kaliteli hizmeti, en hızlı ve en uygun fiyata sunan Tatil Küpü her zaman aklınızda kalacak güzel anılar sunar. Her katıldığınız tur veya tatilin sonunda sizlere küçük bir anket sunan Tatil Küpü, kendi kadrosunu bu anketlerde verilen notlar üzerine gerektiğinde yenileyerek, bir sonraki turunuzda daha kusursuz bir hizmeti hedefler.

Operasyon ekibimiz siz henüz yola çıkmadan gerekli tüm evraklarınızı tamamlar ve seyahat sigortanızı yapar. Tatil Küpü sizlere yasal mevzuatlara uygun bir tatil hazırlar. Siz yola çıktığınızda araç ekibinden, duracağımız tesislerden, çay içeceğimiz kafelere kadar tüm turizm sistemi size hizmeti en kaliteli ve hızlı sunmak amacı ile hazırlıklarını tamamlar. Siz yola koyulmadan aylar önce Otel ve tesis anlaşmalarını tamamlayan Tatil Küpü, tur tarihinden bir kaç gün önce gerekli tesis veya oteller ile tekrar irtibata geçerek gerekli altyapıyı hazırlar.Kurucumuzun ”Hayalimizdeki Seyahat Acentası” vizyonu ile alt yapısı ve sistemini hazırlayıp siz değerli misafirlerimize ‘İşte olması gereken buydu’ dedirtecek bir tatil hazırladık. ”Hazırsanız Gidelim…”