Kültür Turlarında En İyi Programlar

Kültür Turlarında En İyi Programlar

kültür turları

Tatil Küpü ile kültür turları keyif dolu geçmeye devam ediyor. 81 ilden çıkış yapan kültür turu organizasyonlarımız ile hayatınıza renk katabilirsiniz.

Akdeniz’den Ege’ye Karadeniz’den Güneydoğu’ya kadar bir çok kültür turu en en uygun fiyat garantisi ile sunuluyor. Bu turlar Ege ve Akdeniz bölgelerinde tatil ile kültürü bir araya getirirken Güneydoğu ve Doğu Anadolu bölgelerinde kültür ile gastronomiyi birleştiriyor.

Genellikle 4 günlük yada 6 günlük programlar halinde sunulan bu turlar operatörümüz ile en seçkin otellerde yapılıyor. Ayrıca hizmet sağlayan tur otobüsleri de yüksek modelli olacak şekilde özenle seçiliyor. Bölgeye en hakim profesyonel rehberlerin eşlik ettiği kültür turlarında araç içi tanıtımlar sürekli olarak yapılıyor.

Kültür turlarımızın tamamında kahvaltı ve akşam yemekleri fiyata dahil olacak şekilde arz edilirken, günübirlik kültür turlarımız kahvaltı dahil olarak sunuluyor. Fakat Türkiye’de bir tek tatilkupu.com adresinde bulabileceğiniz herşey dahil tur seçeneği ile tüm bu programlara her gideri dahil edebiliyorsunuz. Bu sayede daha ekonomik ve sürprizlerden uzak turlar sunabiliyoruz.

Tatil Küpü ile muhteşem programlara katılmak için Kültür Turları sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Tatil Küpü

Bir Cevap Yazın