Konya Mevlana Turu Ramazan Özel

Konya Mevlana Turu Ramazan Özel

Mevlana Turu Ramazan Özel

Tatil Küpü Ramazan ayının manevi ortamına uygun oldukça kapsamlı Konya turları organize ediyor. Bu turlar Mevlana turu olarak da isimlendirilebilir. Tatil Küpü ile katılabileceğiniz bu muhteşem geziler Ramazan ayı içerisinde kültür ile maneviyatı bir arada sizlere sunar.

Konya Mevlana turu operatörümüz eşliğinde yaz dönemi boyunca her hafta sonu organize edilse de Ramazan ayında bu gezi programları daha anlamlı bir hal alıyor. Konya tur programı yaz mevsiminde kahvaltı dahil ve her şey dahil olacak şekilde sunulurken Ramazan ayı içerisinde her hangi bir yemek veya kahvaltı sunulmuyor. Yine de dileyen gezginlerimiz molalarımız sırasında yemek yiyebiliyorlar.

Hızlı trenle Konya turu İstanbul’dan ve Ankara’dan organize ediliyor. Bu programlarımız ile yolculuğumuz daha kısa ve daha keyifli bir hal alıyor. Kapsamlı bir Mevlana gezisi için tatilkupu.com adresini takip etmeye devam edin.

Bu yılın en çok beğenilen Konya Mevlana turumuzu incelemek için https://tatilkupu.com/konya-turu sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Tatil Küpü

Bir Cevap Yazın