Haftanın En Gözde Turu

Sizce burası neresi? Bu hafta yemyeşil bir örtüyle örtünmüş adeta. Bir ipucu daha verelim. Nilüfer çiçekleri? Hala bulamadınız mı?

Yemyeşil doğası, muhteşem turizm alt yapısı ve göl üzerinde poz veren Nilüferler ile Abant Gölü bu haftanın en gözde günübirlik turları arasında ilk sırada yerini alıyor.

Bu hafta sonu ister tur operatörü ile ister kendi aracımız ile Abant’ta buluşuyoruz. Desteğe ihtiyacınız olursa 0850 840 11 55 numaralı hattan bize ulaşabilirsiniz.


Ayın En Gözde Turu

Ayın turu olmaya gerçekten tek adaydı. Bu ay Sinop’u, Abana’yı ve Erfelek şelalelerini gezeceğiz. Mevsim gereği şu an Batı Karadeniz yem yeşil. Muhteşem doğası ile bizleri bekliyor. Bu programın bir günde yetişme ihtimali olmadığı için 2 günlük bir gezi planı olacak şekilde hazırlıklarımızı tamamladık.

Sizlerde kendi aracınız ile veya Tatil Küpü eşliğinde bu programa katılabilirsiniz. Kendi aracı ile gidecek gezginlerimiz tatilkupu.com adresinde bulunan Batı Karadeniz turları sayfasından programa erişebilirler.

Desteğe ihtiyacı olan gezginlerimiz 0850 840 11 55 numaralı hattan bilgi alabilirler.


Yılın En Gözde Turu

Yılın turu arayışımız Akdeniz ile son buldu. Bu arada bahsetmeden geçmeyelim bu seçimler operatörümüz tarafından değil, gezginlerimizin en çok tavsiye ettiği programlar arasından seçiliyor.

Akdeniz bölgesi için yılın turu olarak Fethiye Kaş Kalkan turu en çok talep gören seçeneğimiz oldu. 4 gece 5 gün sürecek bu program ile tatil ile gezi bir araya getirildi.

Bir denize gireceğiz bir dağlara çıkacağız. Bu muhteşem serüvene kendi aracınız ile hiç ücret ödemeden veya Tatil Küpü’nün Fethiye Kaş Kalkan Turu aracılığıyla katılabilirsiniz.